« Svibanj 2024 »

Obavijest o dodjeli besplatnih školskih udžbenika za 2017./2018. školsku godinu

Poštovani roditelji,

Grad Zaprešić će i za 2017./2018. školsku godinu osigurati dodjelu besplatnih udžbenika učenicima osnovnih škola.

Pravo na dodjelu besplatnih udžbenika ostvaruju svi učenici OŠ IVANA PERKOVCA koji imaju prebivalište na području Grada Zaprešića, uz uvjet da to pravo ne ostvaruju po nekoj drugoj osnovi i da je izvršen povrat preuzetih besplatnih udžbenika za 2016./2017. školsku godinu.

Besplatni udžbenici podrazumijevaju udžbenike, slovarice i zbirke zadataka za obvezne predmete.

Udžbenički kompleti za novu školsku godinu biti će sastavljeni od:

• vraćenih upotrebljivih besplatnih udžbenika koji su bili osigurani za 2016./2017. školsku godinu i
  • novih udžbenika koji se nabavljaju zbog razlike u broju učenika, nadomještanja slovarica i radnih udžbenika koji se ne mogu naslijediti te neupotrebljivih (dotrajalih i uništenih)  i  izgubljenih udžbenika.

Podjela udžbenika obavljat će se početkom nove školske godine prema rasporedu koji ćemo objaviti naknadno.

Prilikom preuzimanja udžbenika potrebno je potpisati Izjavu o preuzimanju školskih udžbenika za 2017./2018. školsku godinu.

Za 2017./2018. školsku godinu roditelji su obvezni nabaviti udžbenike za izborne predmete i dopunska nastavna sredstva prema važećem popisu koji možete preuzeti iz donje tablice (za svaki pojedini razred) ili ga provjeriti na oglasnoj ploči na ulazu u školu.

objavio: Božica Krulić   datum: 3. 7. 2017.