Obavijest - početak nastavne godine 2022./2023.

Poštovani roditelji, naši prvašići, svi učenici!

Kao prvo, nadamo se da ste se odmorili i da s nestrpljenjem očekujete početak školske godine. Nakon dvije godine rada u izmijenjenim okolnostima, ovu godinu planiramo kao u dobra stara vremena. Svi se veselimo tome i vjerujemo da će tako i ostati.

Ipak, ovaj početak za učenike putnike  donosi jednu promjenu. Odlukom Zagrebačke županije, ukida se organizirani prijevoz školskim autobusom te se prelazi na javni linijski prijevoz. U prilogu je odluka:

Odluka o odabiru - OŠ Ivana Perkovca.pdf

To je velika promjena za sve (i za nas). Škola nastoji s odabranim prijevoznikom Meštrović doo. uskladiti prijevoz sa satnicom kako bi prijelaz na javni linijski prijevoz bio što bezbolniji. Dobra vijest je da će učenici putnici moći koristiti „pokaz“ na svim linijama ovog prijevoznika.

Tijekom ovog tjedna nastojimo organizirati nastavu i osigurati najoptimalnije uvjete za učenike.

Nastava započinje u ponedjeljak, 5. rujna:

A turnus (učenici 1. - 4. razreda): poslije podne

B turnus (učenici 5. - 8. razreda): prije podne (raspored sati za učenike PN dostupan je u modulu NASTAVA - raspored sati - PN)

PŠ Drenje: poslije podne

Putem mrežne stranice škole, do kraja tjedna, obavijestit ćemo Vas o svim detaljima vezanim uz organizaciju nastave, prijevoza, podjeli udžbenika kao i obavijest o detaljima prvog dana škole.

Kako su naši prvašići sigurno nestrpljivi, u nastavku je organizacija prijema prvog dana:

PRVI DAN PRVAŠIĆA:

Matična škola:

Dolaze u pratnji  roditelja u 10:30 sati i ostaju u školi do 12:00 sati. Jedan dio druženja, kojem će prisustvovati roditelji bit će organiziran u našoj učionici na otvorenom, a dio u učionicama. Roditelji prvašića prvog dana preuzet će udžbenike, pa molimo učenike  da ponesu i svoje prve školske torbe.

Podsjećamo roditelje kako će Općina Brdovec, kao i prošle godine,  iznosom od 150,00 kuna po učeniku sufinancirati nabavku drugih obrazovnih materijala te će taj iznos biti dodijeljen roditeljima.

Veselimo se novom početku i sigurni smo da ćemo uspješno surađivati!

Ravnateljica i djelatnici škole

objavio: Božica Krulić   datum: 29. 8. 2022.