« Srpanj 2021 »

Emotivan rastanak s našim osmašima te podjela nagrada i priznanja najuspješnijima!

U srijedu, 30. lipnja, oprostili smo se s našim osmašima, posebno uspješnoj generaciji, kako po učenju, tako i po uzornom i pristojnom ponašanju.

Dirnulo nas je i njihovo pismo upućeno razrednicama Ivančici Rolović i Ružici Glogović te djelatnicima!

Čestitali smo svima na uspješnom završetku osnovnoškolskog obrazovanja, a zatim podijelili nagrade i priznanja najuspješnijima:

Odlukom UV-a nagrađeni su:

- Leticia Pavlović i Fran Jakovina, 8.a

-Lana Munić i Petar Bašić, 8.b

Ove godine podjela je bila posebno svečana jer je ispred općine Brdovec nagrade i priznanja uručio načelnik općine, gosp. Alan Prelec.

Nagrada za učenika generacije uručena je našem Franu Jakovini, učeniku koji je sudjelovao gotovo na svim natjecanjima u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, ali se isticao i pozitivnim stavom prema drugim učenicima te pristojnim i uljuđenim ponašanjem prema djelatnicima škole. Fran je osvojio i nagradu općine Brdovec za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika, a prigodnu nagradu i priznanje ndobila je i njegova mentorica Nikolina Žugec Lujić.

Zahvaljujemo općini Brdovec na uručenim nagradama te smo sigurni da  će to biti dodatni poticaj za vrijedan rad drugih učenika škole!

objavio: Božica Krulić   datum: 3. 7. 2021.

--------------------------------

-------------------------------------