« Srpanj 2021 »

UZ BALTAZAR NA SMOTRI UČENIČKIH ZADRUGA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE

Na ovogodišnjoj Smotri učeničkih zadruga Zagrebačke županije UZ Baltazar predstavila se projektom recikliranja.

Svjesni  trenutka u kojem živimo, važnosti bogatstva  i ljepote koje nam pruža naša planeta, ali i važnosti očuvanja zdrave i netaknute  prirode, uvijek i stalno nastojimo  dati  doprinos na svoj način. Zato smo ove godine odlučili pametno iskoristiti plastične boce, pritom se dobro zabaviti i izraditi korisne i lijepe predmete.

To smo radili u našoj radionici koju smo nazvali "RASCVJETAJ SE, LONČIĆU".

Na ovogodišnjoj Županijskoj smotri Zagrebačke županije, kojoj je domaćin bila UZ Jabuka, OŠ Milke Trnine u Križu, a koja se održavala on line, predstavile su se 22 učeničke zadruge sa kratkim video prikazom u trajanju do 5 minuta, u kojemu zadrugari zorno demonstriraju izradu prijavljenog proizvoda, a svi su video uradci postavljeni na platformi MicrosoftTeamsa  kao praktični rad i dostupan je svim sudionicima i Prosudbenom povjerenstvu za vrednovanje rada učeničkih zadruga.

Zahvaljujući našim aktivnostima tijekom godine, izvješću o radu i video uratku, koji su snimili i montirali naši učenici, postigli smo vrlo dobar uspjeh (6. mjesto).

U izradi proizvoda sudjelovali su učenici Medina Bajrektarević i Luka Cazin, članovi sekcije Spretne ruke, pod vodstvom učiteljica Gordana  Štefančić, a u snimanju i montaži videa učenice Matija Gagulić, Tara Turk, Leticia Pavlović i Lea Kolega, članice filmska grupe, pod vodstvom učiteljice Jelice Kauf.

RASCVJETAJ SE LONČIĆU!

objavio: Božica Krulić   datum: 13. 5. 2021.

--------------------------------

-------------------------------------