« Kolovoz 2021 »

"Mala kapljica dobrote"

Prošlog su tjedna učenici i zaposlenici naše škole sudjelovali u humanitarnoj akciji pod nazivom "Mala kapljica dobrote". Cilj akcije bio je prikupiti školski pribor za učenike Osnovne škole Dragutina Tadijanovića u Petrinji koja je stradala u potresu. Na taj smo im način htjeli uljepšati Uskršnje praznike. S veseljem možemo reći da su se učenici, roditelji i djelatnici spremno odazvali ovoj akciji te je prikupljeno puno raznolikog školskog pribora.

Nakon prikupljanja donacija, naše učiteljice prionule su na posao i sve prikupljene predmete razvrstale u kutije dok su vrijedne ruke naših učenika iz posebnih razrednih odjela pomogle vozaču Milanu pri ukrcavanju svega prikupljenog u kombi.

U srijedu, 31.3.2021. stručne suradnice su otišle u Petrinju te dostavile sav prikupljeni pribor za učenike i za školu. Donacije su predane školskoj pedagoginji Ivani Mašić koja nas je vrlo lijepo primila i izrazila zahvalnost za donacije.

Ovim putem želimo reći hvala svima koji su učinili dobro djelo i sudjelovali u ovoj akciji te zahvaliti i vozaču Milanu koji je nesebično donirao i svoje vrijeme te nam omogućio da sve prikupljeno stigne do Petrinje. Nadamo se da smo razveselili učenike i djelatnike Osnovne škole Dragutina Tadijanovića i da će im prikupljeni školski pribor poslužiti u stjecanju novih znanja i ostvarivanju kreativnih ideja učenika!

objavio: Božica Krulić   datum: 1. 4. 2021.

--------------------------------

-------------------------------------