« Travanj 2021 »

Ovaj mjesec: 2013

"MALA KAPLJICA DOBROTE"

podrška OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja

Ovim putem Vas želimo informirati da smo uspostavili suradnju sa OŠ Dragutina Tadijanovića u Petrinji. Od samog početka potresa i stradavanja potresom pogođene Petrinje i okolnih mjesta, pokrenute su mnoge akcije pomoći. Tako smo se i mi, kao Škola, odlučili pružiti podršku učenicima navedene škole. Želja nam je da se u prikupljanje pomoći uključe svi učenici i djelatnici naše škole.

U razgovoru s ravnateljem Škole u Petrinji, doznali smo da im je od velike potrebe školski pribor,  bez kojeg su ostali mnogi njihovi učenici. Škola broji oko 500 učenika, te im je svaka pomoć vrijedna.

Akciju prikupljanja školskog pribora provest ćemo na način da će u svakom razredu i zbornici biti postavljene kutije u koje će se odlagati sve što učenici od 1.- 8. razreda donesu, kao i djelatnici škole.

Akcija će započeti u ponedjeljak, 22.3.2021. i trajati će do srijede, 24.3.2021.

Kutije s prikupljenim priborom utovarit će se  u već dogovoreni i organizirani prijevoz, te uputiti u navedenu Školu, gdje će njihovi djelatnici podijeliti učenicima sve poslano. Svaki učenik naše škole dobit će popis školskog pribora koji prikupljamo.

Ako svako dijete i djelatnik donese ponešto sa navedenog popisa, akcija može uspjeti. Stoga nam je Vaša podrška i pomoć potrebna, a djeci spoznaja i motivacija da čine dobro pomažući onima kojima je potrebna.

POPIS ŠKOLSKOG PRIBORA:

obične olovke, kemijske olovke, gumice, pernice, vodene boje, tempere, plastelin, glinamol, bilježnice, pribor za geometriju, šestari, pastele, ljepila, torbe, ruksaci, škare, oprema za tjelesni,

vrećice za papuče, likovna mapa, papir za kopiranje.

Sigurni smo da ćemo zajedničkim snagama uspjeti, jer mala kapljica dobrote čini ovaj svijet boljim!

objavio: Božica Krulić   datum: 20. 3. 2021.

--------------------------------

-------------------------------------