« Kolovoz 2021 »

VALENTINOVO U NAŠOJ ŠKOLI

GOSPOĐICA LJUBAV

Pogledaj film klikom na

Ove školske godine učenici šestih razreda naše škole obilježili su Valentinovo na poseban i vrlo kreativan način.

Naime, tijekom siječnja i početkom veljače pripremali su se za provođenje mjesečnog projekta pod nazivom Gospođica Ljubav čiji je cilj bio napraviti vlastitu slikovnicu na temu ljubavi. Učenicu su se zaista potrudili i izradili lijepe, maštovite i sadržajno zanimljive i poučne slikovnice.

U petak 12.veljače 2021. na satu hrvatskog jezika uspješno su prezentirali svoje uratke i tako pridonijeli zanimljivom nastavnom satu na kojem su ostalim učenicima u razredu čitali svoje slikovnice. Nakon što su pogledali i poslušali sve slikovnice, učenici su se složili da je ljubav važna u životu svakog čovjeka, a svoj stav potvrdili su citatom iz jedne od učeničkih slikovnica: Gospođica ljubav nalazi se u svakome od nas. Ona se udobno smjestila negdje oko našeg srca…

Budući da je 2021. godina odlukom Vlade Republike Hrvatske proglašena Godinom čitanja, učenici šestih razreda su se  među prvima u našoj školi aktivno uključili  u njeno obilježavanje.

Natalija Dujaković, uč. hrv.jez.

objavio: Božica Krulić   datum: 16. 2. 2021.

--------------------------------

-------------------------------------