Obavijest - početak nastavne godine 2020./2021.

Poštovani roditelji, naši prvašići, svi učenici škole!

Kao prvo, nadamo se da ste se odmorili i da bez obzira na specifične okolnosti, s nestrpljenjem očekujete početak školske godine.  I ova godina, kao i prethodna, zahtijevat će od nas neke prilagodbe, ali sigurni smo da ćemo zajedničkim snagama sve uspješno prevladati.

Tijekom ovog tjedna nastojimo organizirati nastavu i osigurati najoptimalnije uvjete za učenike,  a u skladu s uputama HZJZ

(https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute_vrtici_i_skole_24_08_2020_HZJZ-1.pdf),

te Preporukama za rad u uvjetima povezanim s COVID – 19 (https://mzo.gov.hr/vijesti/modeli-i-preporuke-za-rad-u-uvjetima-povezanima-s-covid-19-u-pedagoskoj-skolskoj-godini-2020-2021/3916).

Nastava započinje u ponedjeljak, 7. rujna:

A turnus ( učenici 1. - 4. razreda): poslije podne

B turnus ( učenici 5. - 8. razreda): prije podne

PŠ Drenje: prije podne

Putem mrežne stranice škole, do kraja tjedna, obavijestit ćemo Vas o svim detaljima vezanim uz organizaciju nastave, prijevoza, podjeli udžbenika, protokolima postupanja kao i obavijest o detaljima prvog dana škole.

PRVI DAN PRVAŠIĆA:

Matična škola:

Dolaze u pratnji jednog roditelja u 10:30 sati i ostaju u školi do 12:00 sati. Jedan dio druženja, kojem će prisustvovati roditelji bit će organiziran u našem školskom dvorištu, a dio u učionicama.

Učenike 1. a razreda dočekat će njihova razrednica na glavnom ulazu u školu. Susretu će prisustvovati i učiteljica iz produženog boravka.

Učenike 1. b razreda dočekat će njihova razrednica na sporednom ulazu u školu.

PŠ Drenje:

Učenici dolaze u pratnji jednog roditelja u 08:30 sati i ostaju do 10:00 sati. Učiteljica će ih pričekati na ulazu u školu.

Roditelji će prvog dana preuzeti udžbenike, a prilikom dolaska u školu, molimo da se pridržavaju preporučenog razmaka od 1,5 m.

Veselimo se Vašem dolasku!

Ravnateljica i djelatnici

objavio: Božica Krulić   datum: 2. 9. 2020.