« Srpanj 2020 »

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas kako je obitelj jednog učenika u samoizolaciji radi kontakta s osobom koja je pozitivna na koronavirus.

Ovim vas putem obavještavamo kako smo poduzeli sve propisane radnje te obavijestili nadležne institucije (nadležnu školsku liječnicu i dežurnog epidemiologa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te lokalni Stožer civilne zaštite). Uz već propisane mjere, primjenjujemo i sve one mjere određene uputama nadležnog epidemiologa.

Također vas obavještavamo da se nastava i dalje održava prema uobičajenom rasporedu.

Kao što je i do sada vrijedilo,  ukoliko neko dijete ima temperaturu ili neki drugi simptom ne treba ga slati u školu već o tome treba obavijestiti nadležnog liječnika.

Napominjemo da nije potrebno podlijegati panici, ali je kao i do sada potrebno postupati s oprezom. Smatramo da svi trebamo biti odgovorni, pa Vas iz tog razloga pravovremeno i otvoreno obavještavamo o tijeku epidemiološke situacije, o čemu ćemo vas obavještavati i dalje.

Vesna Javor

objavio: Božica Krulić   datum: 18. 6. 2020.

------------------------------------