« Travanj 2020 »

VAŽNO - NASTAVA NA DALJINU ZA UČENIKE 5. DO 8. RAZREDA!

Od srijede, 18. ožujka krećemo s održavanjem nastave na daljinu. Jedan od najosnovnijih preduvjeta za provođenje ovakvog oblika nastave je uključivanje učenika u virtualne učionice, što smo zajedničkim trudom riješili. Ovom poslu svi trebamo pristupiti vrlo odgovorno - učenici, učitelji i roditelji. Učitelji će pratiti sudjelovanje učenika, a zadatak roditelja je nadzirati rad učenika. U slučaju da učenik cijeli dan nije bio aktivan u virtualnoj učionici, roditelj treba opravdati izostanak učenika razredniku.

Za vrijeme rada u virtualnim učionicama, učenici se trebaju primjereno ponašati te slijediti upute učitelja. Za neprimjerene oblike ponašanja mogu snositi posljedice. Svoje obaveze učenici trebaju izvršiti tijekom dana. U slučaju problema sa sustavom, komunikacija će se odvijati putem e-maila.

Nastava se održava prema redovnom rasporedu. Ovaj tjedan vrijedi raspored za nastavu poslije podne, a sljedeći tjedan za nastavu prije podne:

(http://os-iperkovca-senkovec.skole.hr/nastava/raspored)

U virtualnim učionicama predmetni učitelji objavit će aktivnosti i zadatke kojima možete pristupiti svaki dan od 09:00 sati.

Uspješan rad u virtualnim učionicama!

objavio: Božica Krulić   datum: 17. 3. 2020.