« Studeni 2019 »

ŠKOLA U PRIRODI I MATURALNO 7-ih RAZREDA

Ove školske godine od 7. do 10. lipnja učenici četvrtih razreda na školsko putovanje putovali su u Resort Eklata Medena u pratnji razrednica i defektologinje.

Tijekom škole u prirodi posjetili su NP Krka, Etnoland u Pakovom selu, stare jezgre Splita i Trogira, Sokolarski centar u Šibenskoj Dubravi, te poduku za neplivače na bazenima na Poljudu.

U Resortu Eklata Medena učenici su imali bogat dnevni i večernji program uz animatore.

Putovanje je proteklo je u ugodnoj atmosferi druženja, smijeha, pjesme i kupanja.

Naši sedmaši na "maturalcu"!!!

Nakon dugo godina obnovili smo prekinutu tradiciju odlaska na maturalac. U periodu  od 7. do 10. lipnja naši sedmaši putovali su u Resort Eklata Medena, kraj Trogira.

Tijekom putovanja obišli su  NP Krka, Etnoland Dalmati u Pakovu selu, razgledali Split i Trogir te se kupali na jednoj od najljepših plaža na Jadranu –Zlatni rat na Braču.

Mislimo da će im ovaj maturalac ostati u najljepšem sjećanju zbog raznovrsnih sadržaja i izvrsnih animatora, ali i učitelja u pratnji koji su brinuli o njima.

A mi smo bili vrlo ponosni na naše sedmaše jer je putovanje proteklo bez ikakvog izgreda, uz lijepo i pristojno ponašanje učenika.

objavio: Božica Krulić   datum: 21. 6. 2019.