MATURALNO PUTOVANJE OSMIH RAZREDA

Na početku ove školske godine organizirano je maturalno putovanje naših osmaša, a odredište je bio Seget Donji kraj Trogira.

Na putovanje se krenulo 8.9.2023., a prvo odredište je bio grad Split, gdje nas je dočekao lokalni vodič te sve nas upoznao sa najvećim znamenitostima u Splitu.

Nakon razgleda Splita krenuli smo put Segeta Donjeg gdje smo obavili početne formalnosti, smjestili se u apartmane te osvježili kupanjem u moru.

Drugi dan smo započeli u Medena Adventure Parku gdje su se osmaši okušali u raznim igrama, streličarstvu, airsoftu, dječjem paintbolu, bacanju sjekira u metu sl.

Popodne je bilo rezervirano za kupanje i aktivnosti u vodi kao što su potezanje konopca, kanui, SUP-ovi i ostale vodene aktivnosti. Poslije večere smo se odvezli do Primoštena gdje smo uživali u večernjem razgledu grada, te kraćim slobodnim aktivnostima.

Treći dan je počeo kupanjem i timskim igrama u moru, te poslije nastavio organiziranim sportskim aktivnostima po želji učenika (ples, team building, biciklizam, nogomet, košarka, odbojka,…) uz vodstvo animatora Resorta Medena.

Četvrti, posljednji, dan smo započeli razgledom grada Trogira, do kojeg smo stigli brodom, u prijepodnevnim satima te posjetom Etnolandu Pakovo Selo u poslijepodnevnim satima nakon čega smo se uputili prema našoj školi.

Tijekom sva četiri dana hrana, smještaj, animatori te 24-satna medicinska skrb je bila odlična.

U pratnji učenika su bili razrednici : Nikolina Žugec Lujić i Vladimir Novaković, defektologinja Hinka Strelec Zorić, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Marijan Bužanić te pomoćnice u nastavi Karoline Porobić i Renata Kovačić.

Ova četiri dana su protekla u igri, druženju, otkrivanju nekih znamenitosti naših gradova kao i stvaranju novih prijateljstava.

Vladimir Novaković, učitelj matematike

objavio: Administrator   datum: 19. 9. 2023.