« Svibanj 2022 »

Projekt "Učim s gospodinom Finom"

Ove godine se naša škola uključila u edukativni projekt Večernjeg lista pod nazivom "Učim s gospodinom Finom". Projekt je namijenjen educiranju učenika osnovnih škola o važnosti financijske pismenosti.  Kroz 4 modula (4 tjedna) učenici su kroz  videolekcije otkrili nove pojmove te na kraju ciklusa izrađivali natječajni zadatak koji se sastojao od teoretskog i praktičnog dijela. Kroz projekt su ih vodili učitelji Ružica Glogović i Vladimir Novaković uz  tehničku podršku učenice Une Horvat, 7.a i učiteljice LK-e, Nikoline Butorac. Iako naši timovi nisu osvojili materijalnu nagradu, tijekom projekta naučili su kako planirati štednju i kako odgovorno raspolagati novcem koji posjeduju.

Čestitamo našim "financijskim znalcima" koji su sudjelovali u projektu:

Tim 1:                                                                             Tim 2:

Kaja Avdić, 6.a                                                               Loren Novak, 5.a

Sara Kovačić, 6.a                                                           Ana Žarko, 5.b

Vito Brestovec, 8.b                                                         Mia Vujaković, 7.b

Nika Šoštarić, 8.b                                                           Ana Skledar, 7.a

Roko Turk, 8.b                                                                Nikola Crljen, 7.a

Matija Gagulić, 8.b

Vladimir Novaković, učitelj matematike

objavio: Božica Krulić   datum: 22. 3. 2022.

Cijepljenje djece protiv COVID-19

NAJNOVIJE PREPORUKE HZJZ, POSTUPANJE S OBOLJELIMA, BLISKIM KONTAKTIMA OBOLJELIH I PREKID IZOLACIJE I KARANTENE VEZANO UZ nCoV BOLESTI (COVID-19)

-----------------------------------

PROTOKOL O RADU ŠKOLE U ŠK. GOD. 2021./2022. U UVJETIMA POVEZANIMA S COVID - 19