« Prosinac 2021 »

OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

Da se ne zaboravi…

Učenici i djelatnici naše škole, s poštovanjem i od srca, obilježavaju ovu tužnu obljetnicu. Učenici  znaju priču o Vukovaru i doživljavaju je na svoj način. Osjećaje izražavaju na način kako najbolje znaju - kistom, perom, pjesmom. Uz prisjećanje na ratne dane, herojsku borbu našeg naroda i žrtvu Vukovara, zapalili smo  lampione na našem školskom dvorištu te i na taj način poslali poruku Vukovaru, gradu heroju, da njegova žrtva nije i nikada neće biti zaboravljena.

Učenici i djelatnici OŠ Ivana Perkovca

Klikni i pogledaj  Lampioni na našem školskom dvorištu!

Na satu povijesti nastale su male knjižice posvećene Vukovaru, a i pjesme gradu heroju na kajkavskoj ikavici;

Klikni i pogledaj  Knjižice posvećene Vukovaru!

Klikni i pogledaj  Izložbeni prostor škole!

Učenici sedmih razreda ove su godine  na satu Hrvatskog jezika izložbom svojih radova s antiratnom tematikom  obilježili Dan sjećanja na žrtvu Vukovara. Izložba je nastala kao mjesečni projekt nakon čitanja ulomaka ili cjelovitih književnih djela s antiratnom tematikom.  Svaki je učenik svoj rad usmeno predstavio ostalim učenicima u razredu te tako izrazio svoja razmišljanja o ratu i svim nedaćama koje on donosi.

Klikni i pogledaj  Izložbu učenika sedmih razreda!

S obzirom na specifičnu situaciju u kojoj se trenutno nalazimo, neki učenici na izložbi su sudjelovali putem nastave na daljinu.

objavio: Božica Krulić   datum: 17. 11. 2021.

--------------------------------

NAJNOVIJE PREPORUKE HZJZ, POSTUPANJE S OBOLJELIMA, BLISKIM KONTAKTIMA OBOLJELIH I PREKID IZOLACIJE I KARANTENE VEZANO UZ nCoV BOLESTI (COVID-19)

-------------------------------------

PROTOKOL O RADU ŠKOLE U ŠK. GOD. 2020./2021. U UVJETIMA POVEZANIMA S COVID - 19